Renault Trafic
2.0 Blue dCi 110 T29 L1H1 Start | Carplay | Cruise Control | Airco
Direct kopen, basisprijs: € 25.450,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 25.450,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 419,46 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.090,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Trafic |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 Blue dCi 110 T29 L1H1 Start | Carplay | Cruise Control | Airco |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 19 december 2024 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 18.708 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 419,46 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.450,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | MC-86-29 |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.850 kg |
| Wielbasis: | 310 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Roll Stability Control
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- multimedia scherm standaard
- Volledig digitaal instrumentenpaneel